menu
lacna skrina
search
Kalkulátor skrine
Kalkulátor skrine
Snadná konfigurace vlastní skříně!

Vyberte si typ produktu

Zadání základních rozměrů
Predný posuvný systém
Zadání základních rozměrů
Vnútro vstavanej skrine samostatne

Ako na to?

1

1. Zapnite si našu stránku, konkrétne sekciu Kalukačka - návrh vstavanej skrine (?). Do nej zadáte odmerané rozmery a v ( troch, štyroch, ležiaca osmička ) jednoduchých krokoch si navrhnete dizajn vstavanej skrine na mieru, o aký máte záujem.

2

2. V prípade, že vás návrh osloví natoľko, že sa ho rozhodnete objednať, telefonicky si objednávku skontrolujeme, spíšeme a potvrdíme termín dodania a spôsob úhrady.

3

3. Vašu objednávku potom zadáme do výroby.

4

4. Ako náhle bude objednaný tovar pripravený na expedíciu, dostanete informačný E-mail o zmene statusu objednávky a o termíne doručenia.

5

5. V deň doručenia Vás bude kontaktovať kuriér príp. náš šofér, pre upresnenie času dodania. Ak ste si u nás objednali montáž skrine, termín montáže sa upresní predom. Skriňu doručia naši motnážnici v dohodnutý termín a vykonajú montáž.

6

6. Ak si montáž vykonáte sami, tovar si pri preberaní skontrolujete a pokiaľ je všetko v poriadku tovar si preberiete a uhradíte.

7

7. Po ukončení montáže si skontrolujete, či vstavaná skriňa zodpovedá návrhu a obsahuje naozaj všetko, čo ste si objednali. Následne si prevezmete dodací list, faktúru, záručný list a preberací protokol.

8

8. Následne si môžete do svojej novej vstavanej skrine nasťahovať čokoľvek chcete. Budeme veľmi radi, ak nás odporučíte svojim priateľom a známym. Zároveň nás veľmi potešíte, ak nám umožníte vašu vstavanú skriňu odfotiť a zdieľať ju na našej Facebookovej stránke.

Sledujte nás!

instagramyoutubefb
Ďalší nábytok TU!
Ďalší nábytok TU!

Ďalší nábytok TU!

logo
youtubeinstagramfb
  • KONTAKTY
  • Nižný Mirošov 7
  • 090 11 Vyšný Orlík
  • 090 11 Vyšný Orlík
  • info@lacna-skrina.sk
  • +421 910 337 894